YAMAHA A-S1100

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 44 490 Kč
Cena bez DPH 36 769 Kč
Běžná cena 45 990 Kč
Ušetříte 3%
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: a-s1100
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Výkonný zesilovač pro skvělý zvuk

Design obvodů výkonového zesilovače YAMAHA A-S1100 Black/Piano Black, který je v černém barevném provedení, používá unikátní technologii vyvinutou společností Yamaha Floating and Balanced Power Amplifier, takže při reprodukci zvuku jsou odstraněny jakékoliv negativní vlivy napětí nebo zemního šumu. Koncové prvky jsou tvořeny MOSFET tranzistory, takže zůstává vřelý a přirozený charakter zvuku bez jeho zkreslení. Zároveň jsou eliminovány případné rozdíly v kvalitě zvuku a zesilovač se tak právem může nazývat plovoucím a symetricky výkonovým s precizně definovaným zvukovým polem.

Zesilovač pro různé zvukové zdroje

Zařízení YAMAHA A-S1100 Black/Piano Black je vybaveno vyhrazeným jednopólovým zesilovačem, takže zprostředkuje a zesílí jednopólový analogový zvuk ze všech druhů zvukových zdrojů, jako jsou CD přehrávače nebo D/A převodníky. Zesilovač se naladí tak, aby poskytl optimální kvalitu zesilovaného zvuku. Plné využití jednopólové amplifikace vykresluje transparentně přirozené charakteristiky všech audio přístrojů, ke kterým jej připojíte, a to i tehdy, jedná-li se o přístroje od jiných výrobců. Nebudete tudíž ochuzení o kvalitní a vyvážený zesílený zvuk, ať už jej připojíte k jakémukoliv audio zařízení.

Užijete si vysoké tóny i basovou odezvu

Zesilovač využívá plně diskrétní konfiguraci všech obvodových stupňů, a navíc oceníte i pečlivě vybrané kvalitní součástky celého zesilovače – od vstupu až po výstup. Jelikož je zlepšená rychlost přeběhu signálu, dostane se vám plné, živé a energické reakce na vysoké tóny. Díky tomu, že se posílila proudová kapacita výkonových okruhů, se dosáhlo vynikající kontroly reprosoustav a tlumícího faktoru vyššího než 250. Zařízení tak přináší i intenzivní basovou odezvu s netušenou dynamikou a energií.

Elektronické ovládání hlasitosti a velkokapacitní napájecí zdroj

Zesilovač YAMAHA A-S1100 Black/Piano Black se pyšní elektronicky ovládáním hlasitosti zvuku speciálně navrženou společností New Japan Radio Co., Ltd.,která je tvořená jen odpory, čímž je odstraněn vliv případného zbarvení zvuku nebo pokles rychlosti přenosu. Zůstává jen optimální zvuková úroveň a kvalita. Zesilovač je vybaven velkokapacitním napájecím zdrojem El transformátor, který přináší energický zvuk i při vysoké hlasitosti. Je dosaženo čistého a stabilního napájení, a zároveň omezení případných rušivých interních vibrací. Samozřejmostí je široká konektivita pro propojení zesilovače s dalšími zařízeními.

Nahoru

PARAMETRY PRODUKTU

Základní parametry

RMS výkon: 120 W
Vstupní impedance: 47000 ohm
Bluetooth: Ne
Frekvenční rozsah zesilovače:  
Wi-Fi: Ne

Kategorie

Značka: Yamaha

Zvuk

RMS výkon: 120 W
Jmenovitý vstupní výkon: 90 W
Dynamický výkon na kanál (4 ohmy): 190 W
Dynamický výkon na kanál (2 ohmy): 220 W
Vstupní impedance: 47000 ohm
Dynamický výkon na kanál (8 ohmů): 105 W
Dynamický výkon na kanál (6 ohmů): 135 W

Možnosti připojení

Připojení sluchátek: 6.3 mm
Vstup střídavého napětí: Ano
Typ připojení reproduktoru: RCA
Bluetooth: Ne

Design

Barva: černá

Energetické údaje

Vstupní střídavé napětí:  

Hmotnost a rozměry

Šířka: 435 mm
Hloubka: 463 mm
Výška: 157 mm
Hmotnost: 23300 g

Další vlastnosti

Zvukové výstupní kanály: 7.1

Technické detaily

Bezpečnostní spínač: Ano
Ovládání hlasitosti: rotary

Multimédia

Celkové harmonické zkreslení (THD): 10 %

Ergonomie

Ekvalizér: ne

Zesilovač

Frekvenční rozsah zesilovače:  

Vstupy

Optický vstup digitálního audia: 1

Sítě

Wi-Fi: Ne