YAMAHA A-S701

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 18 490 Kč
Cena bez DPH 15 281 Kč
Běžná cena 18 990 Kč
Ušetříte 3%
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: a-s701
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Základní informace

Kvalitní Hifi zesilovač Yamaha A-S701 nabídne nejen stylový design v černé barvě, díky kterému jej můžete uložit do více místností a v žádné z nich nebude vypadat navíc nebo nezajímavě, ale hlavně skvělý prostředek pro poskytnutí ty nejlepších zážitků při poslechu hudby a to z více zdrojů, proto nezáleží zda jej připojíte k filmovým či hudebním přehrávačem nebo k zařízením, které disponují rozhraním Bluetooth. Nabízí výstup dva krát na dvoukanálový zvuk, proto vás i po připojení reproduktorů zvuk skvěle obklopují a s digitálním zvukem neztrácí žádný z prvků a je tak ještě čistší.

Základní informace - Yamaha A-S701

Total Purity Audio

Služba přináší čistší a tím pádem i kvalitnější reprodukci zvuku, protože přenos zvuku je přímější a tím pádem není ovlivněn rušivými prvky ani okolním hlukem. Systém za to vděčí svým součástkám s vysokou kvalitou a rozmístění s jakým jsou uloženy, protože je zde například pravý a levý kanál symetricky rozdělen, aby mezi nimi zvuk mohl lépe procházet.

Total Purity Audio - Yamaha A-S701

ART Base

Anti Resonance and Thought, tak se označuje dno systému, tedy protirezonančné a tuhé. Díky němu si můžete být jisti, že středový reproduktor bude pevně držet na svém místě a tak nepodléhá vibracím, které by mohly nějakým způsobem zhoršit váš zážitek z poslechu jakéhokoli obsahu.

CD Direct Amplification

Pokud se rozhodnete zapojit přehrávač, na kterém si budete pouštět compact disky, zařízení se automaticky sladí se signály přijímanými z CD a tak produkuje méně nadbytečného hluku a soustředí se na samotnou podstatu audio stopy, čímž dosáhnou i jednotlivé skladby větší vyrovnanost. Přehrávače dokáže zapojit pomocí moderního magnetického MM phono terminálu.