YAMAHA BD-A1060

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 14 490 Kč
Cena bez DPH 11 976 Kč
Běžná cena 14 990 Kč
Ušetříte 3%
do 2 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: bd-a1060
Záruka: 2 roky
Výrobce: Yamaha
 
 

Přehrávače tohoto typu přinášejí technologii, znamenající špičkový obraz v unikátní kvalitě, asi 5x ostřejší než u DVD a oslovují veřejnost křišťálově průzračným zvukem, jaký se jen tak neslyší, podpořen konfigurací 7.1. Tento nový formátový přírůstek je nástupcem do této doby stále populární technologie DVD. Blu-ray disky (BD) jsou totožných rozměrů jako DVD, ale disponují poskytnutím až 10 násobně většího datového prostoru. Je tedy proveditelné na ně zapsat film v co možná nejvyšším rozlišení, včetně prostorového zvuku.

PODLE VZHLEDU JSOU K NEROZEZNÁNÍ

Těžká, pevná a stabilní antivibrační konstrukce s čelním panelem z vysoce kvalitního hliníku je základem pro celé zařízení, a „pod kapotou“ která minimalizuje zhoršení signálu, je ukrytý hnací mechanismus. Díky progresivnímu inženýrskému týmu japonské výrobní společnosti Yamaha světlo světa zřel model o šířce 435 mm, výšce 86 mm a hloubce 262 mm, který aktuálně váží pouhých 3,8 kg. Model disponuje nezávislým napájením a zvukovými deskami s plošnými spoji, včetně magnetického stínění. Odstup signálu od šumu je minimální.

Plnohodnotná funkční výbava

BluRay BD-A1060 je vybaven důležitou funkcí 4K upscaling, kdy jakékoliv rozlišení obrazu videa může být prvotřídním, s rozlišením nejnovější 4K. Luxusní a plnohodnotná videa z Blu-Ray disků s detailním obrazem i hloubkou umí a může poskytnout jen 4K. Dále účelně využívá DLNA Technology, pokročilé bezeztrátové audio technologie DTS-HD Master Audio, AVCHD pro přehrávání HD obrazu s vysokým rozlišením. Tento přístroj poskytuje také kompatibilitu s XLR terminály, s bezdrátovým Miracast, díky kterému lze připojit smartphone nebo tablet pro přenesení videí a fotografií do přehrávače. Skvělý Wi-Fi Direct zjednodušuje instalaci, provoz i propojení systému a audio sítí. K těmto funkcím a systémům je třeba ještě přidat veškeré funkce síťové, audio funkce a funkce týkající se video provozu, včetně funkcí pokročilých.

Co všechno umí

Tento Yamaha produkt podporuje kromě přehrávání z disků BluRay 3D, CD také SACD a je kompatibilní s řadou formátů – FLAC, ALAC, DSD, WAV, AAC, WMA, MP3. Podporuje systémy BD-live a Bonus View (je určen pro lepší sekundární obraz k zajištění komentářů a informací) a dokáže přehrát prezentace ve formátu JPEG s MP3 audio stopou. Jednomu by se zdálo, že vychvalování nebude brát konce a že snad tento super lukrativní model není ani na prodej, neboť by musel stát několik desítek tisíc korun. Opak je pravdou, naštěstí jsou i takto dokonalé výrobky a přístroje již zcela dostupné široké klientele, která nehledá pouze kvantitativní hlediska, nýbrž přednost dá spíše kvalitě a s ní spojeným kvalifikacím přístroje. Proto si v dnešní moderní a pokrokové době mohou tento luxus dovolit klienti všech generací, což je samozřejmě díky výrobcům a jejich cenové politice minimálně chvályhodné.

Důležité vlastnosti:
- XLR výstup pro maximální kvalitu zvuku
- 4K upscaling pro ještě vyšší kvalitu obrazu
- Režimy CD a Pure Direct pro náročné hudební posluchače
- Podpora formátů DSD 5,6 MHz, FLAC, ALAC 192 kHz / 24bit
- Funkce Miracast pro přenášení různých médií z chytrého telefonu nebo tabletu
- Ovládání za pomocí aplikace AV Controller

Parametry a specifikace:

Kompatibilita médií:
DLNA, USB, BD-ROM / BD-R / BD-RE (BD-Video), DVD-ROM (DVD-Video), DVD-R / DVD-R DL / DVD-RW (DVD-Video / DVD-VR / AVCHD), DVD+R / DVD+R DL / DVD+RW (DVD-Video / DVD-VR / AVCHD), CD-ROM (CDDA / HDCD), CD-R / CD-RW (CDDA), SA-CD

Kompatibilita souborů:
Video: MKV s H.264, MPEG PS, MPEG TS, MPEG-4, VOB, AVI, ASF, WMV
Audio: MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, ALAC, DSDIFF, DSF
Foto: JPEG, GIF, PNG

Konektivita:
HDMI výstup (480i, 576i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1080p @ 24Hz, 4K (2160p) @ 24Hz)
2× USB (čelní panel / zadní panel)
2× Výstup digitálního zvuku (optický / koaxiální)
XLR audio výstup
2kanálový RCA audio výstup
Ethernet
WiFi

Rozměry: 435 × 86 × 262 mm
Hmotnost: 3,8 kg