YAMAHA BD-S677

img
 
 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 8 990 Kč
Cena bez DPH 7 430 Kč
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: DVD & Blu-Ray přehrávače
Kód: bd-s677
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

3D Blu-ray síťový přehrávač, Wifi, DLNA, USB, Miracast, YouTube, Dropbox, Picaso, přehrává BD-R/RE, DVD±R/RW, CD-R/RW, SACD, FLAC, ALAC, MP3, WMA, JPEG, AVI, MKV, WMV

Nový blu-ray přehrávač Yamaha BD-S677 nabídne svému majiteli centrálně umístněnou mechaniku, výbornou konektivitu, elegantní design, ale i moderní technologie za dostupnou cenu. Přehrávač podporuje 3D rozlišení dokáže přehrávat širokou škálu nejrůznějších medií od blu-ray disků, SACD, běžných DVD, až po klasické CD. Samozřejmostí je podpora audio formátů MP3, WMA, FLAC, fotografií ve formátu JPEG nebo video v MKV. Na předním panelu najdete i USB port, přes který k němu jednoduše připojíte externí HDD nebo flash disk s multimediálním obsahem. Přehrávač je vybaven HDMI výstupem, optickým/koaxiálním digitálním výstupem, analogovým audio výstupem, LAN zásuvkou pro připojení do domácí PC sítě klasickým kabelem. S pomocí funkce Wifi Direct zase můžete bezdrátově streamovat svá oblíbená videa a hudbu z mobilního zařízení do přehrávače prakticky kdykoli a kdekoli, bez nutnosti kabelového propojení do routeru. Novinkou je možnost bezdrátového přenosu videa a fotek díky Miracast technologií podmínkou je pouze kompatibilita Vašeho smart telefonu nebo tabletu vše funguje velmi jednoduše takzvaným zrcadlením. Yamaha BD-S677 je ideální partner pro AV receivery Yamaha série HTR a RX-V x77.
Tento Blu-ray přehrávač je kompatibilní s technologií Miracast ™ jde o bezdrátový přenos, který umožňuje připojit kompatibilní Miracast smartphone nebo tablet.  Kdy můžete jednoduše zrcadlit Vaše videa a fotografie do blu-ray přehrávače, takže celá rodina může vše pohodlně sledovat na širokoúhlém televizoru.


3D přehrávání
Přehrávač nabízí plnou podporou 3D (1.4 HDMi). Výstup HDMI nabízí možnost připojení obrazu a zvuku s vysokým rozlišením pro optimální integraci do náročných sestav domácích kin se špičkovými receivery.


Streamování, síťový obsah
Yamaha BD-S677 je možné připojit do lokální sítě a k internetu, kde nabízí možnost streamování. Díky certifikaci DLNA 1.5 si užijete přehrávání fotografií, hudby a videa uložených na kompatibilních síťových úložištích. Můžete využít nejenom možností navigace pomocí přehrávače, ale v případě samotného smartphonu také jím samotným.

 

Široká podpora nejrůznějších formátů
Přehrávač si poradí s disky Blu-ray, DVD, CD a SACD a nabízí kompatibilitu s většinou nejpoužívanějších formátů videa, včetně MPEG, MPEG-4,MPEG TS a MKV jak přes USB, tak i přes domácí síť. V případě zvuku pak podporuje prakticky všechny klíčové formáty, MP3, WMA, WAV až třeba po AAC anebo bezeztrátový FLAC.

 Pro koho je přístroj určen?

Náročný filmový fanda
PC fanda (síťová konektivita, streaming videa, hudby, fotek)

Technická specifikace

Přehrávané disky:
Blu-ray (BD-Video, BD-R, BD-RE)
DVD-Video (DVD-R, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R)
CD, CD-R/RW (SACD, CD-DA, JPEG, MP3)

Přehrávané  audio/video formáty:
Fotky:  JPEG / GIF / PNG
Hudba: MP3 / WMA / WAV / FLAC / ALAC /AAC
Video: MKV / MPEG-TS / MPEG-4 / MPEG-PS / WMV / AVCHD

Převodníky:
Video Signal D/A Converter: 148.5MHz / 12-bit
Audio Signal D/A Converter: 192 kHz/ 32-bit

Zvukové formáty:
Dolby Digital / Dolby Digital Plus / Dolby TrueHD / DTS Digital Surround / DTS-HD Master Audio (Bitstream) / DTS-HD High Resolution Audio / Linear PCM

Zpracování  obrazu:
3D, Deep Colour, x.v. Colour
Video noise reduction

Síťové funkce:
Miracast
BD-Live
Certifikováno DLNA (funguje jako DMP/DMR přehrává soubory z chytrých telefonů)
Podporované webové služby: Picasa
Síťový Streaming
Možnost ovládání přes smart telefon nebo tablet
Wake on LAN (on/off)
Bezdrátové připojení Wi-Fi

Konektory:
1x HDMI
1x Ethernet
1x digitální optický výstup
1x digitální koaxiální výstup
1x analogový CINCH výstup
2 x USB (přední a zadní)

Rozměry:
435 x 86 x 257 mm

Hmotnost:
2,7 kg

Spotřeba:
Standby režim: 0.3 W