YAMAHA BD-S681

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 8 690 Kč
Cena bez DPH 7 182 Kč
Běžná cena 8 990 Kč
Ušetříte 3%
do 2 dnů
množství 
 
 
Kategorie: DVD & Blu-Ray přehrávače
Kód: bd-s681
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Při zevrubné prohlídce pouhým okem, ať už je výrobek v provedení černém či titanovém, jsou nabíledni minimalistické linie, poplatné současnému designovému pojetí. Kompatibilita souborů, médií a Blu-ray 3D je zřejmá. V rozměrech 435 x 86 x 257 mm a při hmotnosti 2,7 kg je přehrávač typem povedeného modelu s řadou dobrých funkcí, vynikající konektivitou. Tu zastupuje především výstup HDMI, port USB, výstup digitálního (optický / koaxiální) zvuku, 2 kanálový výstup zvuku Mixed, Ethernet.

FUNKCE A TECHNICKÉ ZÁZEMÍ

Neopomenutelnou funkcí je bezpochyby 4K Upscaling, dále nabízený režim CD a Pure Direct mód pro přehrávání hudebních disků a zlepšení citlivosti dat ke čtení. Bezdrátový standard Miracast je ideální pro připojení jakéhokoli smartphonu a tabletu, Wi-fi certified zase dovoluje, pokud není v blízkosti router, aktivovat Direct funkci pro neomezený streaming hudby z mobilního zařízení. V provozu jsou všechny síťové, audio i video funkce. DLNA certifikace je ochranná známka Digital Living Network Aliance, zajišťující povinné formáty.

Blu-ray Disc

Blu-ray nahrávání, přehrávání a přepisování videa ve velmi vysokém rozlišení, ukládání velkého objemu dat a bezprecedentní HD prožitek je vizitkou této moderní formy optických disků, které jsou typické pro třetí generaci. Blu-ray tedy neznamená tedy jenom to, co přeložíme - onen modrý paprsek, respektive modré laserové světlo vyzařované při čtení dat, ale především dokonalejší a vyspělejší technologii přehrávání v moderním světě. CD Digital Audio, Dolby Audio, DTS HD Master Audio, xvColor, Vudu, USB port, Java patří k dalším podporovaným technologiím.

Nabídka více než akční

Kdo zná značku Yamaha a již se někdy setkal s některými z jejich produktů, je klidný, protože kvality této nadnárodní japonské společnosti tkví v její bohaté historii, tradici, precizní práci a výsledcích, jimiž je široká škála rozmanitých produktů nesoucí známky dokonalého výsledného efektu. Momentální trh s elektronikou se pod jejím jménem zabývá produkcí celé řady audio a video produktů, na jehož druhém konci je vesměs spokojený uživatel audiofil, muzikant, posluchač, divák, kulturní člověk. S každým modelem souvisí nejenom vzrůstající technologický potenciál, ale také inovovaný vzhled a image, která představuje naprosto inovační a progresivní design, související s životním stylem.

DOPŘEJTE SI NA PRVNÍ POHLED I POSLECH TO NEJLEPŠÍ

Máte-li potřebu inovovat svůj arzenál domácích médií a povýšit ho v žebříčku kvalifikovanosti do nejvyšších příček, vsaďte divokou kartu na zdokonalenou audio vizuální techniku s dobrými referencemi, která rozzáří opticky i akusticky váš osobní prostor, dodá vašemu domácímu pohodlí atmosféru spokojenosti a klidu. V dnešní uspěchané a hektické době je tento precedens žádaným, vítaným a vyhledávaným. Dopřejte si svůj domácí luxus. Blu-ray přehrávač BD-S681 nabízí své priority všem zájemcům za příznivou cenu, s maximálním nasazením a skvělým výčtem všeho, co dobře umí. Neprohloupíte.

Technické parametry:

Podporované disky/multimédia: DLNA, USB, BD-Video, BD-R/RE (BD-MV), DVD-Video, DVD-R/-RW (DVD-Video, DVD-VR), DVD+R/+RW (Video and VR mode), SACD, CD-DA, CD-R/-RW

Podporované audio/video formáty: MKV with H.264, MPEG PS, MPEG TS, MPEG-4, VOB, AVI, ASF, WMV, AVCHD [AUDIO]: MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, ALAC, DSD [PHOTO]: JPEG, GIF, PNG

Konektivita:
1x HDMI výstup (480i, 576i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1080p@24Hz, 4K (2160p) @24Hz)
1x USB vstup na předním panelu
1x USB vstup na zadním panelu
1x Digitální optický výstup
1x Digitální coaxiální výstup
1x Analogový audio výstup
1x LAN Ethernet
Wi-Fi

Rozměry (Š x V x H): 435 x 86 x 257 mm
Hmotnost: 2,7 kg