YAMAHA CD-C600

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 9 590 Kč
Cena bez DPH 7 926 Kč
Běžná cena 9 990 Kč
Ušetříte 4%
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: cd-c600
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Přehrávač s několika možnostmi

Špičkový CD přehrávač Yamaha CD-C600 poskytne nepřerušovaný poslech hudby ve vaší domácnosti, protože nabízí například možnost opakování, abyste stále nemuseli vyměňovat disk. Pokud to chcete udělat, můžete i bez zastavení aktuálního disku a to i bez jeho poškození. Kromě CD si však můžete vychutnat i hudbu ze svých vlastních zdrojů, čímž se zvyšují jeho možnosti. Nemalou výhodou je to, že působí skutečně vkusně, za což může vděčit svému provedení v černé barvě.

Prehrávač s viacerými možnosťami - YAMAHA CD-C600 BL

Přehrávač

Mechanika přehrávače je skutečně plynulá a přitom i tichá, takže vás nebude při přehrávání nic rušit. Výhodou je, že kromě CD disků přehrává i SACD a dopřejete si na nich řadu formátů, nejen klasické MP3, ale například i WAV a tak dostáváte i větší rozmanitost.

Prehrávač - YAMAHA CD-C600 BL

USB/iPod

Na předním panelu najdete port s označením iPod/USB, s nímž už podle jeho označení, připojíte zařízení od společnosti Apple nebo vaše jiné mobilní telefony, tablety či notebooky a budete si moci vychutnávat kvalitní zvuk i přímo z nich.

Oddělené signály

Výborným prvkem přehrávače Yamaha CD-C600 je i jeho oddělené zpracovaní signálů, kvůli čemuž obsahuje dva samostatné transformátory. Zvláště se tedy zpracovává klasický analogový i moderní digitální signál a ve výsledku se perfektně sloučí pro čistý, rozlehlý a samozřejmě i kvalitní zvuk. O jejich zpracovávání se postarají DAC převodníky Burr-Brown PCM 1792 a pokud jste o této společnosti již někdy slyšeli, víte, že to neznamená nic jiného než kvalitu.

Pure Direct

Společnost Yamaha se chtěla vrátit tímto zařízením i ke svým tradičním Hi-Fi přehrávačům a proto obsahuje funkci, při které jsou z funkce vyřazeny všechny digitální výstupy a je vypnutý i jeho displej, takže se dostává do čistě analogového módu pro zachování tradiční čistoty.

 

PARAMETRY PRODUKTU

Kategorie

Značka: Yamaha

Design

Barva: černá

Hmotnost a rozměry

Hmotnost: 6,2 g

Další vlastnosti

Přehrávání CD-R: ano
Přehrávání CD-RW: ano

Technické detaily

Typ zařízení: HiFi

Multimédia

Odstup signálu od šumu: 106 dB
Celkové harmonické zkreslení (THD): 0,003 %