YAMAHA CD-N301

img
 
 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 9 990 Kč
Cena bez DPH 8 257 Kč
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: cd-n301
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Síťový CD přehrávač, podporuje MP3, WMA, FLAC, analogový výstup, digitální optický/koaxiální výstupy, DLNA, LAN, síťové funkce, internetové radia, Air-Play, Spotify

Yamaha CD-N301 je nový cenově dostupný síťový CD přehrávač, který vám umožní přehrání klasického CD disku, streming hudby, poslech internetových rádií, můžete využívat služby Spotify, Airplay a celou řadu pokročilých technologií. Certifikace DLNA 1.5 vám umožní jednoduché streamování hudby z vašeho NTB nebo síťového úložiště NAS a to včetně možnosti pohodlného ovládání základních funkcí vašeho receiveru přes smartphone nebo tablet. Fanoušky Apple produktů potěší úplná podpora AirPlay což Vám umožní z Vašeho iPhonu, iPadu, iPodu nejen poslech oblíbené hudbu, ale pomocí aplikace kterou si stáhnete z iTunes jej i plnohodnotně ovládat bez použití originálního ovladače.

Maximální hudební zážitek
CD přehrávač a síťový přehrávač v jednom. V typickém elegantním designu přináší společnost Yamaha revoluci mezi CD přehrávači. Yamaha CD-N301 Vám nabídne stereo reprodukci a řadu nadstandardních funkcí. Vyznačuje se inteligentním servo pohonem, sofistikovanými obvody s vysoce kvalitními součástkami a výkonnými Burr-Brown DAC převodníky (192 kHz/ 24 bit) pro precizní konverzi. Optická mechanika poskytne pozici pro jeden disk CD, CD-R či CD-RW.

Aplikace NP Controller
Nabízí přehledné a uživatelsky příjemné ovládání, díky kterému můžete procházet seznam přehrávaných skladeb, přepínání vstupů, úpravu hlasitosti a celou řadu dalších funkcí.
YWA10
Váš iPhone není jen telefon je to i dálkové ovládání
Yamaha CD-N301 je vybavený USB vstup který je umístněný na zadním panelu, pro připojení rozšiřujících modulů. Receiver je možné dovybavit wifi modulem YWA-10 nebo i Bluetooth modulem YBA-11 díky kterým budete využít streaming hudby i bezdrátově.

Technický popis:
Síťový CD přehrávač
Přehrává: CD, CD-R, CD-RW (MP3, WMA)
Dynamický rozsah: 100dB
Odstup signal/šum: 110dB
Frekvenční rozsah: 2Hz -20kHz
Zkreslení: 0,003%

Síťové funkce:
LAN streaming (MP3, WMA, FLAC, WAV, AAC)
Internetová rádia (vTuner) 
AirPlay
Spotify
Certifikace Microsoft Windows 8 a DLNA 1.5
Aktualizace firmware přes síť

Rozhraní:
1x digitální koaxiální audio výstup
1x digitální optický audio výstup
1x analogový audio výstup
1x USB port (pouze pro Wifi, Bluetooth modul) 
1x RJ-45 (LAN)

Rozměry:
435 x 86 x 260 mm (Š x V x H)

Hmotnost:
3,2kg

Spotřeba:
Příkon: 10 watt

Dodávané příslušenství:
Dálkový ovladač