YAMAHA CD-S3000

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 119 990 Kč
Cena bez DPH 99 166 Kč
Běžná cena 148 818 Kč
Ušetříte 19%
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: cd-s3000
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

V tomto roce slaví společnost Yamaha své 125. výročí k této příležitosti Vám představujeme novou vlajkovou loď Hi-Fi série S3000. Excelentní SACD/CD přehrávač CD-S 3000 který stojí na pomyslném vrcholu v nabídce společnosti Yamaha. 

Proč investovat do takového vysoce kvalitního CD přehrávače? Naprosto jednoduše: protože jste v průběhu let „nasbírali“ spoustu oblíbených CD. A s tímto CD přehrávačem si uchováte do budoucnosti možnost znovu slyšet tyto Vaše skvosty s neopakovatelnou kvalitou. Při výrobě CD přehrávače CD-S 3000 se používají výhradně jen ty nejkvalitnější součástky a špičkové firemní technologie Yamaha. CD přehrávač vám umožní držet současně krok se světem. Na zadním panelu je osazený nativní USB vstup pro připojení vašeho počítače plus digitální koaxiální a optický vstup, díky kterým můžete připojit další vaše zařízení. Tímto sofistikovaným řešením vám nový přehrávač spojí to nejlepší z obou světů. Zachovává plnohodnotný přístup k Vaší oblíbené sbírce CD, stejně tak dovoluje přístup k uloženým digitálním datům v počítači. Dokonalé řemeslné zpracování do nejmenších detailů to je výsledek ruky opravdového mistra svého řemesla. V celkovém provedení se odráží posedlost kvalitou a maximálním hudebním zážitkem toto je garance společnosti Yamaha prvotřídního výrobce hudební nástrojů nejvyšší kvality.  

CD přehrávač si bez problému poradí s SACD, CD, MP3 a WMA formáty. Vnitřní uspořádání je ukázkovou důkladnosti společnosti Yamaha. Audio signál je zpracován odděleně a plně symetricky o zpracování signálu se starají špičkové 32bitové D/A převodníky ES9018 od ESS Technology.

O napájení se starají dva transformátory oddělenou digitální, audio, mechanickou a zobrazovací částí. Celé šasi je dostatečně zpevněno řadou vnitřních výztuh tomu odpovídá i celková hmotnost 15kg. O stabilní ustavení přehrávače je postaráno čtyřmi masivními nožičkami, které umožňují vyrovnaní případné nerovnosti. Čisté „hifisticky“ pojatá konstrukce nabízí firemní specialitu Pure Direkt, která vyřadí z činnosti digitální výstupy, vypne elektroniku displeje – vše je elegantní, jednoduché a při tom účelné.

Ihned při prvním seznámením s tímto CD přehrávačem na Vás dýchne design 70-tých let minulého století a nekompromisní zvuková kvalita. V celkovém provedení se odráží posedlost kvalitou a maximálním hudebním zážitkem toto je garance společnosti Yamaha špičkového výrobce hudební nástrojů nejvyšší kvality.

Precizní rigidní CD mechanika
Mechanika přehrávače CD-S3000 byla od samého počátku navržena a vyrobena s maximální pečlivostí, tak aby byla zajištěna maximální tuhost celé mechaniky a současně zaručeny i výborné anti vibrační vlastnosti díky kterým je možné docílit ultra přesného čtení.DAC převodníky od společnosti ESS Sabre – DAC převodník je jedna z nejdůležitějších částí kvalitního CD přehrávače zajišťující kvalitní poslech oblíbené hudby. V CD přehrávači CD-S3000 je osazený model Sabre ES9018 od společnosti ESS Technology který v dnešní době patří mezi nejvýkonnější a nejlépe hodnocené 32-bitové audio DAC převodníky na světě. Toto řešení se využívá výhradně v Hi-End audio aplikacích nebo v profesionálním studiovém vybavení. S patentovanými technologiemi jako například 32-bit DAC architecture a Time Domain Jitter Eliminator přináší Sabre  jedinečný dynamický rozsah (DNR) a celkové harmonické zkreslení až -120dB (THD+N). Toto řešení dnes nabízí nejvyšší možnou úroveň kvality zvuku, která uspokojí i toho nejnáročnějšího posluchače. Stereo výstup je k dispozici ve formě symetrických XLR konektorů, nebo asymetrických CINCH konektorů. Symetrický XLR výstup nabízí skutečně oddělené signálové cesty z DAC převodníku až do symetrického XLR konektoru. Přenos oddělených signálů zajistí mnohem vyšší kvalitu zvuku a ještě nižší úroveň šumu.Parametry a specifikace:

Technické data:
CD sekce
Frekvenční rozsah: 2Hz-20kHz  
Harmonické zkreslení: 0,02%
Dynamický rozsah 100dB
SACD sekce
Frekvenční rozsah: 2Hz-50kHz  
Harmonické zkreslení: 0,02%
Dynamický rozsah 105dB
Odstup signál/šum (CD/SACD): 113dB 

Funkce CD přehrávače:
Direct Symmetrical symetrická konstrukce audio části
Diferenciální D/A 32bitové převodníky ES9018 od společnosti ESS Technology
Precizní tichá CD mechanika
Exkluzivní mechanismus vkládání Yamaha
Speciální anti-rezonanční dvojdílná konstrukce nožiček  
Masivní celohliníkový přední panel včetně všech ovládacích prvků
Oddělené napájení pro digitální, analogovou, mechanickou a zobrazovací část
Pozlacené RCA konektory
Dálkové ovládání 

Konektory:
1x analogový audio CINCH výstup
1x symetrický analogový audio XLR výstup
1x digitální koaxiální výstup
1x digitální optický výstup

Napájení:
Vstup: AC 230 V, 50 Hz
Max. spotřeba: 30 W
Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,5 W

Provedení:
Rozměry: 435 x 137 x 440 mm (Š x V x H)
nHmotnost: 15,0 kg