YAMAHA MCR-550

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 10 990 Kč
Cena bez DPH 9 083 Kč
Běžná cena 11 990 Kč
Ušetříte 8%
Skladem 1 ks

množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: mcr-550
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

K 10. výročí série Pianocraft společnost Yamaha uvedla model MCR-550 jde vysoce kvalitní mikrosystém, který nabízí CD přehrávač s možností přehrávání komprimovaných formátů MP3/WMA. Na čelním panelu najdete USB vstup, pro uživatele Apple zařízení je zde vestavěný dock pro iPod. Mikrosystém nabízí především výborný zvuk, který zprostředkovávají reprosoustavy NS-BP200. Vestavěný zesilovač nabízí dostatečný výkon 2×32 W pro kvalitní ozvučení vaší pracovny, ložnice nebo jakékoliv jiné místnosti a rozhodně vás nezklame. Vestavěný přehrávač podporuje přehrávání těchto formátů: CD, CD-R/RW, MP3, WMA. Poslech rádia je možný přes VKV tuner s RDS nabízí 30 předvoleb. USB vstup vám umožní připojit USB flash uložiště nebo MP3 přehrávače a přehrávání hudby z něj. Integrovaný dock pro iPod vám umožní připojit váš přehrávač užívat si hudbu z něj. Funkce Music Enhancer vám zprostředkuje zkvalitnění zvukového přednesu komprimovaných formátů. O kvalitní D/A převod se stará vysoce kvalitní audio převodník Burr-Brown který zaručuje co nejkvalitnější zvukový přednes. Mikrosystém umožňuje využít funkci sleep díky které můžete v klidu před usnutím pustit oblíbenou skladbu a nebát se usnout, mikrosystém se sám po nastavené době vypne. V případě že chcete využít subwoofer je možné ho k mikrosystému bez problému připojit.  

Pro plně hodnotný zážitek z poslechu tohoto mikrosystému doporučujeme dokoupení aktivního subwooferu Yamaha YST-SW015Music Enhancer
Funkce Music Enhancer vám zkvalitní zvukového přednes komprimovaných formátů. Technologie Music Enhancer dále zvyšuje hudebnost původní nahrávky. O kvalitní D/A převod se stará vysoce kvalitní audio převodník Burr-Brown který zaručuje co nejkvalitnější zvukový přednes.​Reprosoustavy NS-BP200 vychází z odborných znalostí při výrobě referenční série Soavo společnosti Yamaha. Jedná se o dvoupásmové regálové reprosoustavy, bassreflexového typu, při konstrukci bylo použito několik technických vychytávek které se využívají high-endové série Yamaha Soavo. Zvukový projev se dá shrnout jako věrný, plný detailů z dostatečných basovým podkladem.Vestavěná dockovací stanice pro digitální připojení vašeho iPodu znamená, že digitální signál z iPod je zpracováno přímo v mikrosystému, díky tomu je minimalizováno nejrůznější rušení. K převodu se nevyužívá vestavěného DAC převodníku v iPod, ale podstatně kvalitnějšímu který je osazený v mikrosystému to má za následek přesnější a kvalitnější reprodukci přehrávané hudby.

 


Made for iPod "znamená, že elektronické příslušenství bylo navrženo speciálně pro připojení k zařízení iPod a splňuje certifikaci, která splňuje výkonové standardy společnosti Apple.
Mikrosystém je vybavený USB portem, který vám umožní přehrávání hudebních souborů WAV (PCM), MP3 a WMA z USB flash disku.
 

 

Parametry a specifikace:
Mikrosystém z vestavěnou dockovací stanicí

Zesilovač:
Výstupní výkon (6 ohms, 1 kHz, 10% THD): 2 x 32 W
Harmonické zkreslení (20 Hz-20 kHz):  0.05% (10 W/6 ohms)
Rozměry (š × v × h): 215 x 125 x 309 mm
Hmotnost: 4,8 kg

Reproduktory:
Frekvenční rozsah:  55 Hz - 28 kHz
Basový reproduktor:  120 mm
Výškový reproduktor:  30 mm
Vstupní výkon (max./nominální): 40 W / 110 W
Dělící kmitočet: 4,5 kHz
Citlivost: 85 dB/2,83V/1m
Rozměry (š × v × h): 154 x 274 x 287 mm
Hmotnost: 3,9 kg / kus

Funkce:
Dockovací stanice
FM tuner s RDS, 30 předvoleb
Možnost připojení subwooferu
Technologie VCCS – minimalizace vibrací
Sleep timer

Rozhraní:
1x USB
1x výstup pro subwoofer
2x audio vstup

Příslušenství:
Dálkové ovládání