YAMAHA MCR-N560

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 12 990 Kč
Cena bez DPH 10 736 Kč
Běžná cena 13 990 Kč
Ušetříte 7%
Skladem 1 ks

množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: mcr-n560
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Mikrosystém s CD přehrávačem, 2x30W RMS, USB, AUX, optický/koaxiální vstup, FM tuner s RDS, LAN, DLNA, Air-Play, internetové rádio, repro NS-P182

Je určen pro náročné posluchače hudby, kteří ocení kvalitu zpracování, výbavu a především výborný zvuk, který je znakem této značky. Bohatá výbava zahrnuje streamování hudby po vaší domácí síti, poslech internetových radií z celého světa, bezdrátový přenos oblíbené muziky z vašeho iPhonu díky vestavěné AirPlay technologií.

Mikrosystém je osazený CD přehrávačem který bez námahy reprodukuje vynikající kvalitu zvuku speciálně vyladěnou pro evropské zákazníky. Zvukový projev je bohatý na detaily, podpořený dostatečným basovým základem. Vestavěný digitální zesilovač nabízí dostatečný výkon 2×33 W pro kvalitní ozvučení vaší pracovny, ložnice nebo jakékoliv jiné místnosti a rozhodně vás nezklame. Vestavěný CD přehrávač podporuje přehrávání těchto formátů: CD, CD-R/RW, MP3, WMA. Poslech rádia je možný přes VKV tuner s RDS nabízí 30 předvoleb nebo můžete využít možnost poslechu tisíců internetových stanic. USB vstup vám umožní připojit USB flash uložiště nebo MP3 přehrávače a přehrávání hudby z něj. Mikrosystém umožňuje využít funkci sleep díky které můžete v klidu před usnutím pustit oblíbenou skladbu a nebát se usnout, mikrosystém se sám po nastavené době vypne. V případě že chcete využít subwoofer je možné ho k mikrosystému bez problému připojit.  Mikrosystém nabízí především výborný zvuk, který zprostředkovávají reprosoustavy NS-BP182.


Pro plně hodnotný zážitek z poslechu tohoto mikrosystému doporučujeme dokoupení aktivního subwooferu Yamaha YST-SW015


Přehrávání hudby z internetu i z domácí sítě (Streaming) 
Mikrosystém MCR-N560 umožňuje přehrávání internetových rádií, podporuje přehrávání souborů MP3, WMA, WAV, FLAC uložených ve vašem smartphonu, tabletu, notebooku, NASu nebo jinému datovému uložišti ve Vaší domácí síti. Pokud vlastníte iPod, iPad nebo iPhone není nic jednoduššího AV receiver je vybavený technologií AirPlay díky které si vychutnáte maximální zážitek při poslechu. Stejně snadné je i přehrávání hudby z počítače PC nebo Mac s aplikací iTunes.

Snadné ovládání pomocí smartphonu
Aplikace NP Controller byla navržena speciálně pro tablety iPad kde se na jejich velké obrazovce zobrazí všechny údaje daleko přehledněji a tím se stává jejich ovládání i jednodušší.  Zobrazený obsah reaguje na otočení tabletu a díky širokému displeji umožňuje aplikace zobrazit ve dvou sloupcích a umožňuje jednoduše volit různé provozní režimy, přehrávání skladeb atd. Technologie NP controller umožňuje zapínání/vypínání, nastavení hlasitosti, přepínání vstupů, ovládání streamovaného obsahu, přepínání internetových rádií (technologie DLNA).

Možnosti bezdrátového připojení lze ještě dál rozšířit dokoupením volitelného příslušenství

- WiFi adaptér YWA-10
- Bluetooth adaptér YBA-11

Made for iPod "znamená, že elektronické příslušenství bylo navrženo speciálně pro připojení k zařízení iPod výkonové standardy společnosti Apple.

 

Mikrosystém je vybavený USB portem, který vám umožní přehrávání hudebních souborů WAV (PCM), MP3 a WMA z USB flash disku.
 


 
 

Parametry a specifikace:
Mikrosystém s CD přehrávačem, možnost streamingu, internetové radio

Zesilovač:
Výstupní výkon (6 ohms, 1 kHz, 10% THD): 2 x 32 W
Harmonické zkreslení (20 Hz-20 kHz):  0.05% (10 W/6 ohms)
Rozměry (š × v × h): 215 x 110 x 288 mm
Hmotnost: 2,7 kg

Reproduktory:
Frekvenční rozsah:  60 Hz - 40 kHz
Basový reproduktor:  120 mm
Výškový reproduktor:  30 mm
Vstupní výkon (max./nominální): 40 W / 110 W
Dělící kmitočet:  5 kHz
Citlivost: 83 dB/2,83V/1m
Rozměry (š × v × h): 154 x 273 x 230 mm
Hmotnost: 3,3 kg / kus

Funkce:
AirPlay
Internetové radio
DLNA 
FM tuner s RDS, 30 předvoleb
Možnost připojení subwooferu
Technologie VCCS – minimalizace vibrací
Sleep timer

Podporované formáty:
USB port:  WMV, MP3, WAV, WMA, FLAC
LAN:  WMV, MP3, WAV, WMA, FLAC

Rozhraní:
2x USB 
1x výstup pro subwoofer
2x audio vstup
1x LAN
1x optický vstup
1x koaxiální vstup

Příslušenství:
Dálkové ovládání