YAMAHA MCR-N670D

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 19 490 Kč
Cena bez DPH 16 108 Kč
Běžná cena 19 990 Kč
Ušetříte 2%
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: mcr-n670d
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Zcela unikátním a dostačujícím komplexem je systém MCR-N670 s odpovídající výbavou, CD přehrávač, stereo receiver a technologie MusicCast, čímž je stručně řečeno vše. Zvídavým zájemcům nechť napomůže ve správné volbě rozšíření pojmu MusicCast, jenž je vítanou revoluční změnou. Umožňuje velmi pružně, aktivně, intuitivně a spolehlivě využívat i ovládat jednoduchou aplikací kterékoli produkty domácí sítě společně či odděleně, jednotlivě, přesně podle potřeb, přání a požadavků. Vyspělá technologie Vibration Control Cabinet Structure (VCCS), jak už sám název napovídá, se stará o eliminaci nežádoucích vibrací. Bezdrátovou komunikaci zajišťuje Bluetooth, se Spotify a AirPlay pak lze streamovat hudbu za pomocí iPodu, iPhonu, iPadu.

Reproduktory

Ozvučnice o rozměrech 176 × 310 × 297 mm, vážící 4,6 kg, disponují 130 mm basovým měničem s hliníkovou membránou, 30 mm tweeterem a bassreflexem. Fungují v rozsahu 55 – 40 000 Hz, při 6 ohmové impedanci. Maximální výkon je 110 W, nominální pak 60 W.

Přehrávač a receiver

Obě dvě zařízení jsou rozměrově v takřka totožné uniformě, receiver disponuje o něco málo vyšší hmotností. Kromě CD mechaniky a vstupních i výstupních konektorů (optický digitální a USB vstup, výstup na sluchátka) je nutno připomenout podporu formátů MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, MPEG4. Kromě připojení obvyklých zdrojů se nabízejí neomezené možnosti síťových funkcí – hudba z PC, telefonu, tabletu, streaming z on-line zdrojů a řada internetových rádií nenechá nikoho jen tak zahálet. Dobrým výstupním zvukovým proudům napomáhá také digitální zesílení s minimálním zkreslením, s filtrem a velkokapacitními kondenzátory.

UVOLNĚTE SE, PROSÍM

Je kupodivu, jak s minimálním inovativním aparátem lze udělat velkolepý a jedinečný dojem. Čistota zvuku, barevnost projevu, široké možnosti zábavy a využití v každém všedním i svátečním dnu může mít každý na dosah. Záleží jenom na individuálním vkusu – je libo mikrosystémový celek ve stříbřitě zářícím provedení nebo lépe osloví svého nového majitele vizuální zpracování v dezénu Black – klavírní černé? Zavřete oči, uslyšíte, jak zní každý z nich. O výběru mohou rozhodovat oči, uši, emoce, vkus a potažmo i potřeba doladit interiérové prostory tak, aby nový audio pomocník nijak nenarušoval žádoucí soukromí. V tom nejlepším světle je pak možné si bez jakýchkoli rušivých elementů pohodlně užívat zvukový projev s přednesem, za přispění hutných a mocných basových podkladů, se zřetelným a dýchajícím středovým pásmem. Výšky svojí citlivostí, čistotou a prostupností ozvláštňují, doplňují a dokonale vyvažují celkový projev, procházející každičkou částí přítomného všeobjímajícího prostoru.

Technické parametry:

Reproduktory:
Frekvenční rozsah: 55 Hz - 40 kHz
Basový reproduktor: 130 mm hliníková membrána
Výškový reproduktor: 30 mm
Vstupní výkon (max./nominální): 110 W / 60 W
Dělící kmitočet: 4 kHz
Citlivost: 85 dB / 2,83 V / 1 m
Impedance: 6 ohmů
Rozměry (š × v × h): 176 × 310 × 297 mm
Hmotnost: 4,6 kg

Přehrávač a receiver:
CD mechanika: CD, CD-R, CD-RW
Optický digitální vstup
Sluchátkový výstup
USB vstup
Maximální výstupní výkon (6 ohmů, 1 kHz, 10% THD): 65 + 65 W
Přehrávač: 2,9 kg
Receiver: 3,3 kg 

Podporované formáty:
MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, MPEG4

Hmotnost a rozměry:
Přehrávač (š × v × h): 314 × 70 × 338 mm
Receiver (š × v × h): 314 × 70 × 342 mm