YAMAHA MCR-N870D

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 26 990 Kč
Cena bez DPH 22 306 Kč
Běžná cena 27 990 Kč
Ušetříte 3%
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: mcr-n870d
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

VSTUPENKA DO HIFI SVĚTA

Stejně tak jako lze vyhledat ideální zboží v kterémkoli spotřebitelském odvětví, je pořízení audio soustavy věcí nejenom vzhledu, ale především typu, kvality, výbavy, výkonu a specifikací, včetně technologií. Produkty, které vznikají nově, modifikovaně a aplikací nových technologických postupů na tradiční komponenty, jsou dokonalejšími a propracovanějšími, slibují tak lepší zážitek, užitek a tedy i komplexní spokojenost z řad uživatelů. Yamaha se svou historií, tradicí, precizností a přehršlí vyspělých technologií zní zvučně jako značka, ale zvučnější je na poli současné produkce elektroniky. Její elementy a komponenty, potažmo i celé sestavy jsou zárukou kvalitního, prostorového plnohodnotného zvuku.

VSTŘÍC NOVÝM TECHNOLOGIÍM

Přesvědčení, že MCR od Yamaha je nejenom nositelem exkluzivního vzhledu a špičkového akustického proudu, podporují zcela bez debaty jasná fakta. Vibration Control Cabinet Structure je například systémová pomůcka, která eliminuje nežádoucí a nepříjemné vibrace. Bezproblémovou komunikaci mezi zařízeními pak zajistí Bluetooth technologie. S fenoménem MusicCast se ovládání všech zařízení v sekci domácího síťového audia společně, odděleně, jednotlivě a navíc za pomocí chytré, intuitivní aplikace jeví jako zcela ideální a pokrokové. Technologie AirPlay zase umožňuje bezdrátové streamování hudby z iPadu, iPhonu, iPodu, PC, Mac. Síťové připojení s certifikací DLNA 1.5, WiFi, vTuner Internet Radio, velká hudební databáze díky službě Spotify – to vše hovoří ve prospěch modelu MCR-N870.

Trocha profesionality není na škodu

Oproti předchozímu modelu je možné objevit různá vylepšení, například více podporovaných formátů - MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC nebo vyšší výkon. Reproduktory se 130 mm basovým a 30 mm výškovým měničem disponují frekvenčním rozsahem 50 – 40 000 Hz, maximálním vstupním výkonem 120 W, nominálním 60 W. Impedanční hodnota činí 6 Ohm a akustická citlivost je 85 dB. Reproduktorové skříně jsou vyrobené v rozměrech 176 × 310 × 327 mm, váží necelých 6 kg. Přehrávač a receiver disponují téměř shodnými rozměry, dokonce i jejich hmotnost se pohybuje u každého kolem 3 kg. Kromě CD mechaniky, vstupních a výstupních pozlacených konektorů je třeba zmínit digitální analogový převodník ESS Sabre 32 ES9010-DAC a nativní přehrávání DSD 5.6MHz přes vstup USB.

Hledáte svoji barvu?

Takové menší zařízení toho umí opravdu hodně a začlenit ho do běžného interiéru nebude nic složitého, pakliže je možno vybírat ze dvou umně a precizně zpracovaných alternativ. Produktový design v povrchové úpravě Black je třpytivého lesku, uchvátí uživatele na první pohled svým jedinečným atraktivním vzhledem s nevídaným image. Silver provedení má zcela jiný vizuální nadčasový náboj, a hodí se skutečně do libovolných prostor. K úplné spokojenosti chybí už pouhá maličkost – pro poslech dokonalého zvukového přednesu v jakékoli oblíbené hudební produkci volte právě ten atribut, který umí do poslední skulinky zaplnit prostor jemnými nuancemi akustických vjemů, drsným, dunivým basovým podkladem i čistotou a precizností celkového projevu.

Technické parametry:

Reproduktory:
Frekvenční rozsah: 50 Hz - 40 kHz
Basový reproduktor: 130 mm hliníková membrána
Výškový reproduktor: 30 mm
Vstupní výkon (max./nominální): 120 W / 60 W
Dělící kmitočet: 3 kHz
Citlivost: 85 dB / 2,83V / 1 m
Impedance: 6 Ohmů
Rozměry (š × v × h): 176 × 310 × 327 mm
Hmotnost: 5,9 kg

Přehrávač a reciever:
DA převodník ESS Sabre 32 ES9010-DAC
Nativní přehrávání DSD 5.6MHz přes USB vstup
CD mechanika: CD, CD-R, CD-RW
Optický digitální vstup
Sluchátkový výstup
Maximální výstupní výkon (6 ohmů, 1 kHz, 10% THD): 70 + 70 W

Síťové funkce:
Internet Radio vTuner
Podpora služby Spotify a AirPlay
Síťové připojení DLNA 1.5
Bluetooth a WiFi
Podpora MusicCast

Podporované formáty:
MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC

Hmotnost a rozměry:
Přehrávač: 2,9 kg
Receiver: 3,3 kg 
Přehrávač (š × v × h): 314 × 70 × 338 mm
Receiver (š × v × h): 314 × 70 × 342 mm