Domů
 
Registrace
 
 
 
 

YAMAHA NS-777

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 19 990 Kč
Cena bez DPH 16 521 Kč
do 2 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Reproduktory
Kód: ns-777
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

YAMAHA NS-777 jsou velké sloupové reprosoustavy které nabízí robustní konstrukci, kvalitní provedení, elegantní design. Svým kvalitním hudebním výkonem a velmi čistým zvukem zaujmou nejednoho hifi nadšence, který hledá kvalitní přední reprosoustavy pro poslech své oblíbené hudby. Konstrukčně jde o třípásmové reprosoustavy osazené dvěma basovými měniči o průměru 200mm, středobasovým měničem 130mm který je osazený v akustickém vlnovodu WaveGuide. O reprodukci vysokých frekvencí se stará výškový měnič osazený 25mm kalotou, která je uložená v speciálním akustickém vlnovodu WaveGuide. Výsledkem je přesně definovaný zvuk, jež vás dokonale vtáhne do hudební reprodukce.

Kompletní vnitřní kabeláž je od renovované společnosti Monster Cable zaručující maximální zvukovou kvalitu. Sloupové reprosoustavy Yamaha NS-777 jsou osazené kvalitními šroubovacími reproterminály umožňující bi-wiringové/bi-ampingové zapojení, které umožňuje hifi nadšencům případný audio tuning a doladění výsledného zvuku. Na zadní straně reprosoustav je vyústěný bassreflexový nátrubek.

Součástí balení jsou kovové antirezonanční hroty, které se šroubují do bočních nožiček. Díky tomuto řešení jsou reprosoustavy stabilnější a nehrozí jejich poškození, kovové stavitelné hroty zajišťují dokonale oddělení od podlahy. Ozvučnice je vyrobena z masivních MDF desek, které zaručující vynikající tuhost celé ozvučnice tomu odpovídá i celková hmotnost 24,4 kg. Elegantní povrchová úprava v klavírním černém laku dodává celé reprosoustavě nádech luxusu a exkluzivity za dostupnou cenu.Pro které žánry jsou reproduktory určeny?

- Rock
- Pop
- Dance, vše s "obsahem" hodně basů
- ​
Vhodné do středně velkých až velkých místností

Parametry a specifikace:

Konstrukce: 3-pásmová reprosoustava se zadním bassreflexem
Basový reproduktor: 2x 200 mm
Středový reproduktor: 1x 130 mm
Výškový reproduktor: 1x  25 mm
Impedance: 6 ohm
Výkon: 100/250 W
Frekvenční rozsah: 30 - 35000 Hz
Dělící frekvence: 1.000 Hz / 4.000Hz
Citlivost: 89,0 dB
Rozměry (š x v x h): 276 x 1100 x 390 mm
Hmotnost: 24,4 kg
Cena za pár