Domů
 
Registrace
 
 
 
 

YAMAHA NS-C444

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 4 990 Kč
Cena bez DPH 4 124 Kč
do 2 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Reproduktory
Kód: ns-c444
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Center reproduktor NS-C444 od renomované značky Yamaha vynikají elegantním provedením v černém klavírním laku. Na první pohled jednoduché linie jsou výsledkem práce zkušených designérů. Svým kvalitním hudebním výkonem a velmi čistým zvukem zaujmou nejednoho hifi nadšence, který hledá kvalitní center pro doplnění své sestavy domácího kina. Konstrukčně jde o dvoupásmový center osazený dvěma středobasovými měniči o průměru 130mm, o reprodukci vysokých frekvencí se stará výškový měnič osazený 25mm kalotou, která je uložená v speciálním akustickém vlnovodu WaveGuide. Výsledkem je přesně definovaný zvuk, jež vás dokonale vtáhne do hudební reprodukce.

Kompletní vnitřní kabeláž je od renovované společnosti Monster Cable zaručující maximální zvukovou kvalitu. Na zadní straně reprosoustav je vyústěný bassreflexový nátrubek.

Ozvučnice je vyrobena z masivních MDF desek, které zaručující vynikající tuhost celé ozvučnice tomu odpovídá i celková hmotnost 7,3 kg. Elegantní povrchová úprava v klavírním černém laku dodává celé reprosoustavě nádech luxusu a exkluzivity za dostupnou cenu.

Pro které žánry jsou reproduktory určeny?
- Center reproduktor
- Vhodné do menších a středně velkých místností
- Vhodné do kino sestav 

Parametry a specifikace:
Konstrukce: 2-pásmová reprosoustava se zadním bassreflexem
Středový reproduktor: 2x 130 mm
Výškový reproduktor: 1x  25 mm
Impedance: 6 ohm
Výkon: 100/250 W
Frekvenční rozsah: 55 - 35000 Hz
Dělící frekvence: 3.000Hz
Citlivost: 89,0 dB
Rozměry (š x v x h): 514 x 190 x 213 mm
Hmotnost: 7,3 kg