Domů
 
Registrace
 
 
 
 

YAMAHA R-N602

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 16 990 Kč
Cena bez DPH 14 042 Kč
do 2 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: r-n602
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Přirozené přehrávání za pomocí technologie Direct Stream Digital (DSD) nabízí rozšířením pásma unikátní zvukové rozlišení na 5.6 MHz. DLNA verze 1.5 jako standardní zařízení technologie přenosu hudby určené pro sdílení shodně kompatibilních digitálních zařízení má též řadu výhod. Streamovat bezdrátově z mobilu, tabletu je zcela jednoduché, technologie Bluetooth umí propojit všechna zařízení tak, že hudební proud vycházející z odpovídající reproduktorové soustavy nenechá nikoho na pochybách. Zvukový režim s označením Pure Direct mód značí nejlepší očekávanou kvalitu poslechové produkce. Pro případ využití iPhonu, iPodu, flash disku s USB konektorem je na předním panelu umístěn port USB, jenž zajistí rychlé, okamžité zapojení a tím pádem i sdílení WAV, MP3 a WMA zvukové soubory.

ZÁBAVNĚJŠÍ NEŽ BY SE DALO ČEKAT

MusicCast je třešničkou na dortu plném novodobých technologií, které překročily práh do světa zábavy. S tímto novým systémem, jenž umožňuje ovládat a využívat všechna zařízení domácí sítě, se dá opravdu zažít mnoho legrace. Na úrovni Wifi připojení dokáže nemožné – bezdrátové propojení reproduktorů, hifi systému a příkladně receiveru způsobuje přenos digitální podoby zvuku z telefonu, síťového disku NAS či notebooku. MusicCast podporuje 23 zvukových zařízení značky Yamaha, umístit je lze kamkoli, protože s ovládáním za pomoci aktivní a intuitivní aplikace MusicCast App už to lehčí být nemůže. Naopak, zabaví se nejen dospělý uživatel, i teenageři mohou poslouchat svoji oblíbenou hudební produkci kdy, jak a kde se jim zlíbí.

Zážitek nejenom audiofilský

Vlastnit stereo receiver Yamaha R-N602 nemusí být jenom pastvou pro vnímání sluchem, také vizuální kontakt vypovídá o zjevném moderním designu, odladěné dokonalé konstrukci s minimalistickými signálními drahami, se šasi, zdrojem, dekodéry. Vše je protkáno funkčností, zajištěna je eliminace šumu a vibrací, protože vyspělými a propracovanými technologiemi Yamaha rozhodně nešetří. Konečná úprava v Black i Silver dezénu dává skříni s rozměry 435 x 151 x 392 mm nezaměnitelnou dimenzi pevného, robustního komplexu s hmotností necelých10 kg. Umístěn na typizovaných oblých nožkách nalezne svůj účel všude tam, kde dosud byla postrádána efektivita, exkluzivita, účel. Precizně zpracované komponenty v celistvém produktu nedají spát žádnému audiofilovi, zvuk a jeho barva, živost, dravost, která umí oslovit i vzdušností a svěžestí zvukových proudů, si dozajista nalezne široké uživatelské zázemí, kde se nehledí kvantitativně a na úkor kvality.

Proč chodit za zábavou daleko

Kam za zábavou, hudebním zážitkem s efektním prostorovým zvukem? Víte snad o místech, kde se zrovna hraje, zpívá, tančí? Při rázném řešení už nebude třeba o nich přemýšlet. Při pořízení produktu známého pod značkou Yamaha R-N602 můžete vyzkoušet, co všechno tento nový síťový pomocník dokáže s tou správnou elitou technologických vynálezů. Hrát pouze z tabletu či chytrého telefonu tak, že koncertní aranžmá doslova zatlačí do křesla i náročného posluchače, to totiž umí málokterý hudební zázrak.

Technické parametry:
Minimální výstupní výkon: 80 W + 80 W (8 ohm, 40 Hz-20 kHz, 0,04% THD)
Výstupní výkon: 105 W + 105 W
Odstup signál šum (CD, atd.), 100 dB (200 mV, zkratovaný vstup)

Funkce a podpora:
DLNA 1.5, Airplay, Bluetooth (SBC /AAC), Internetová rádia, Spotify, MusicCast
Podporované formáty: MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD

Konektivita:
1x Ethernet (LAN) vstup
1x USB vstup
1x Výstup na subwoofer
1x Phono vstup
1x Sluchátkový výstup
2x Optický vstup
2x Koaxiální vstup
2x Analogový audio výstup
5x Analogový aduio vstup

Rozměry (Š × V × H): 435 × 151 × 392 mm
Hmotnost: 9,8 kg