Rowenta TN1350F0

 

Perfect Line 2, omyvatelné nástavce

Cena s DPH 849 Kč
Cena bez DPH 702 Kč
Běžná cena 969 Kč
Ušetříte 12%
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Rowenta
Kód: TN1350F0
Záruka: 2 roky
Výrobce: Rowenta
 
 

Profesionální kvalita, maximálně účinné a precizní zastřižení

S Rowenta zastřihovačem vlasů a vousů Perfect Line zažijte pocit dokonalé vizáže jako od profesionála.  (S multifunkčním zastřihávačem vlasů a vousů docílíte dokonalé vizáže jako od kadeřníka přímo v pohodlí domova. ) Skvěle padne do ruky, úprava vlasů a vousů je přesná a rovnoměrná a díky AC motoru s maximální účinností zvládne i velice husté vlasy a tuhé vousy během chvilky.

AC motor také vyniká dlouhou životností v porovnání s běžnými DC motory. Unikátní čepel s ultra ostrými hranami zastřihne všechny typy vlasů jedním tahem a jedinečný tvar hřebene zabraňuje shlukování vlasů pro dokonalý výsledek střihu. Profesionální kvalitu zastřižení a dlouhotrvající ostrost břitů bez potřeby ostření zaručuje vysoce kvalitní čepel z nerezové oceli s titanovou vrstvou na pohyblivých částech. 

Jednoduché a přesné nastavení délky střihu

Rowenta Perfect Line nabízí široké možnosti nastavení délky střihu. Pro velmi krátké účesy není potřeba používat nástavec a přece lze délka nastavit přesně podle vašeho přání, jednoduše si zvolíte nastavení praktickou páčkou přímo na přístroji. Toto mikronastavení nabízí 3 délky střihu – 0,6, 0,9 a 1,2 mm. Pokud zvolíte delší střih, je vám k dispozici 6 hřebenových nástavců pro délky 3 – 6 – 9 – 13 – 18  - 25 mm. Pokud by snad byly pro vás možnosti nastavení limitující, kombinací mikronastavení a nástavce naleznete délku střihu, která bude odpovídat přesně vašim individuálním potřebám!

 

Sexy strniště? Žádný problém!

Nástavec na zastřižení vousů je pro precizní úpravu strniště jako stvořený. Vyberte si z 5ti pozic od 0,6 mm až do 3,1 mm s krokem 0,75 mm, což odpovídá třídennímu strništi.

 

Příjemné použití a snadné čištění

Díky ultraostrým břitům a zaobleným hranám čepele a nástavců Perfect Line při použití netahá, neškrábe a nedráží pokožku. Všechny nástavce jsou snadno odnímatelné a omyvatelné. Díky ergonomickému designu skvěle padne do ruky a péče o vaše vlasy a vousy se stane radostí. 

multifunkční použití na vlasy a vousy

praktické ovládání a široké možnosti nastavení délky střihu
výjimečně výkonný a odolný AC motor (230V AC) pro maximální účinnost bez ohledu na hustotu vlasů

ergonomický tvar rukojeti a zaoblené strany stříhací čepele umožňující příjemnou manipulaci

omyvatelné příslušenství

síťové použití

tlačítko on/off


Rozsah nastavení délky: 
5 pozic u nástavce na vousy

3 pozice u mikronastavení (0,6, 0,9 a 1,2 mm)

6 hřebenových nástavců (3 – 6 – 9 – 13 – 18  - 25 mm)

Šířka střihu:
39 mm

Přesnost:
0,3 mm u mikronastavení, 0,75 mm u nástavce na zastřižení vousů, 3 a 4 mm u hřebenových nástavců

Střihací jednotka:
Nerezové ocelové břity s titanovým povrchem pohyblivých částí

Čištění:
Odnímatené omyvatelné nástavce, čepel se čistí přiloženým kartáčkem