Rowenta TN4800F0

 

Airforce Precision, síťové i bezšňůrové použití, omyvatelné příslušenství, LED ukazatel nabití

Cena s DPH 1 499 Kč
Cena bez DPH 1 239 Kč
Běžná cena 1 699 Kč
Ušetříte 12%
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Rowenta
Kód: TN4800F0
Záruka: 2 roky
Výrobce: Rowenta
 
 

Profesionální zastřižení bez nepořádku - Rowenta Airforce Precision (TN4800). Zastřihávač vousů Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si profesionální výsledek.  Speciální tvar čepelí do „V“, které se nezahltí a umožňují rychlejší zastřižení jedním tahem.


Přednosti: vakuová technologie pro zastřihávání bez nepořádku, dokonalé 3-denní strniště, titanový povrch čepelí, přesné a jednoduché nastavení délky střihu po 0,5 mm, rychlonabíjení za 100 min, LED displej zobrazující 3 úrovně nabití akumulátoru, litiová baterie s dlouhou životností, samostojící – úspora místa a není potřeba nabíjecí základna.

Profesionální výsledek zastřižení bez nepořádku
Zastřihávač vousů Airforce Precision s vakuovým systémem je určen pro precizní zastřižení bez nepořádku. Neuklízejte koupelnu po každém zastřihávání a dopřejte si pocit profesionálního zastřižení naprosto snadno a bez problémů. Užijte si nejúčinější vakuovou technologii nasávání vousů, kdekoliv, třeba v autě cestou na jednání!

Zastřižení jedním tahem
Unikátní čepel s ultra ostrými hranami a speciálním tvarem ostří do „V“ zastřihne i odolné vousy jedním tahem. Profesionální kvalitu zastřižení a dlouhotrvající ostrost břitů bez potřeby ostření zaručuje vysoce kvalitní titanová čepel s až 4x delší životností oproti nerezu. Měkká  lamela obepínající nasávací otvor zajišťuje příjemné zastřižení bez podráždění  i na choulostivých partiích jako je například krk a také přispívá k účinnému zachytávání odstřižených vousů.

Bezkonkurenčně učinné a komfortní  zachytávání odstřižených vousů
Vakuová technologie německé značky Rowenta byla vyvinuta pro maximální účinnost nasávání odstřižených vousů tak, abyste nemuseli po úpravě svého sexy strniště už nic uklízet!  O dostatečný tah se postará dvojitý výkonný motor se 7500 otáčkami za minutu.

Vysoce přesné, jednoduché a bezpečné nastavení délky střihu
Zapomeňte na nástavce, které se snadno poztrácí, TN4800 nastavuje délku střihu otočením celé spodní části zastřihovače tak, že je pozice maximálně rychle a přesně nastavená.

Výjimečná přesnost
Volte si svůj styl, krok 0,5 mm (nejkratší na trhu) umožňuje nastavení zastřižení na 20 různých délek přesně podle individuálního přání každého muže. Speciálně tvarovaný hřeben zachytí i neposlušné vousy rostoucí do všech stran a měkká lamela umožňuje precizní a zároveň šetrné zastřižení i na choulostivých místech obličeje.

Vysoký komfort při používání
Litiová baterie poskytuje dostatečnou autonomii 45 minut bezdrátového použití a zároveň umožňuje rychlonabíjení za pouhých 100 minut oproti běžným 12 hodinám a navíc vyniká dlouhotrvající životností. Absolutní kontrolu na stavem baterie poskytuje LED displej zobrazující 3 úrovně nabití akumulátoru. Při nedostatečném stavu baterie přijde vhod možnost síťového použití. Navíc oceníte, že Airforce precision je SAMOSTOJÍCÍ – uspoří místo a není potřeba nabíjecí základna.

Snadné čištění
Zásobník na odstřižené vousy vystačí v průměru na 8 zastřižení, je průhledný, takže snadno poznáte, kdy je potřeba jej vyprázdnit. Není to žádná věda, naopak, vyjmutí a vyprázdnění je snadné a intuitivní, navíc uzavírání zásobníku je řešeno tak, že se žádná část nemůže ztratit. Odnímatelný omyvatelný nástavec zaručuje maximální hygienu a odnímatelnou hlavu snadno vyčistíte přiloženým kartáčkem.

Technické parametry :

• Vakuová technologie pro zastřihávání bez nepořádku
• Dokonalé 3-denní strniště
• Titanový povrch čepelí
• Přesné a jednoduché nastavení délky střihu po 0,5 mm
• Rychlonabíjení za 100 min
• LED displej zobrazující 3 úrovně nabití akumulátoru
• Litiová baterie s dlouhou životností
• Samostojící – úspora místa a není potřeba nabíjecí základna
• Omyvatelné příslušenství
• Síťové i bezšňůrové použití
• Tlačítko on/off
• Rozsah nastavení délky: 20 pozic, nastavení po 0,5 mm, od 0,5 do 10 mm.
• Šířka střihu: 32 mm
• Přesnost: 0,5 mm (nejkratší na trhu)
• Střihací jednotka: Ultra ostré břity do tvaru „V“ s titanovým povrchem
• Čištění: Odnímatený omyvatelný nástavec, odnímatelná čepel se čistí přiloženým kartáčkem