YAMAHA RX-A660

img
 
 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 18 990 Kč
Cena bez DPH 15 695 Kč
do 2 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: rx-a660
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

AVENTAGE v podání skvělého japonského výrobce znamená dopřát si špičkový poslech s využitím audio video receiveru, který se může těšit mnoha skvělým technologiím, parametrům, jedinečnému výkonu a značné oblíbenosti z řad uživatelské veřejnosti. Sedmi kanálový silný a pevný surroundový zvuk nachází podporu v nových konstrukčních postupech, ve skvěle pojatém designu a široké škále užitečných vyspělých technologií a audio systémů, aplikací a vychytávek, které mnohým hudebním uživatelům nedají spát. Multidimenzionální zvuk se může pyšnit četnými superlativy už jenom kvůli Surround formátu DTS:X a Dolby Atmos. Obyčejný okamžik je ten tam, s Dolby Atmos formátem se svět zvuku proměňuje – ožívá v každém detailu a nikoho nenechá na pochybách.

SPECIFICKÉ PŘEDNOSTI

Vibracím z elektrického transformátoru, výkonových tranzistorů a chladičů, ale i těm, které způsobuje zvuk z reproduktorů, výrazně zabraňuje Anti Resonance Technology Wedge (ART), kterou lze zjednodušeně nazvat pátou nohou, nacházející se ve středu jednotky, která se jeví jako velmi účinný tlumič eliminátor takto rušivých vlivů. MusicCast revolučně ovládá síťové audio, o tom jak používat a využívat zvlášť, společně či odděleně AV, Hi-fi a audio přijímače. Díky této jedinečné technologii je možný také bezdrátový přenos zvuku i ve více jiných místnostech najednou. Této a mnoha dalším aplikacím napomáhá účelně funkce Bluetooth a Wi-Fi připojení. Pro pohodlné streamování hudby, pro bezdrátové přijímání a propojení systému audio sítě, pro kompatibilitu a bezdrátové jsou obě dvě technologie jako ulité!

Přístup k více zdrojům

Tento AV receiver disponuje taktéž řadou síťových funkcí, které uživateli dávají možnost přístupu k více zdrojům a dokáží účelově posílit jeho provoz. Připojením přijímače k domácí síti či internetu je možné dostat se na kobylku velkému množství internetových rádií, jako je například Spotify , Pandora,  JUKE nebo hudbě uložené na NAS úložišti a v domácích PC. AV Controller je aplikace, se kterou je možné ovládat různé funkce z telefonů, iPod, iPhone, iPad i Android tabletů.

PŘEHLED O DALŠÍCH SKVĚLÝCH FUNKCÍCH

Přehrávání bez přerušení dokáže udržet Gapless kompatibilita přehrávání. HDMI konektivita je funkční díky 4 vstupům a 1 výstupu, 4K Ultra HD s plnou podporou s 4K / 60p, 4: 4: 4, HDCP2.2 (4 in / out 1), HDR video a BT.2020 pass-through. Optimalizaci zvuku zajišťuje YPAO, určeno pro automatické nastavení reproduktorů, systém Dialog Lift dokáže zařídit, že dialog pochází ze středu obrazovky a jeho úprava probíhá na vysoké úrovni pro správné vyvážení zvuku s dialogy a vokály. V provozním režimu ECO dokáže hrát s cca o 20% nižší spotřebou energie. S volitelnou funkcí Auto Standby Power automatické vypnutí dochází k úspoře energie výběrem pro vypínání napájení po 20 minutách, 2, 4, 8 nebo 12 hodinách.

Technické parametry:

Výkon:
80 W na kanál (8 ohms, 20 Hz-20 kHz, 0.07% THD, 2 ch driven)
115 W na kanál (8 ohms, 1 kHz, 10% THD, 1 ch driven)
135 W na kanál (4 ohms, 1 kHz, 0.9% THD, 1 ch driven)

Vstupy:
4x HDMI
1x USB
1x Digitální optický
2x Digitální koaxiální
4x Analogový audio
4x Kompozitní video

Výstupy:
1x HDMI
1x Kompozitní video
2x Pre-out pro subwoofer
​1x Sluchátkový

Rozměry (Š x V x H): 435 x 161 x 327 mm (s anténou 435 x 221 x 327 mm)
Hmotnost: 8.1 kg


Důležité vlastnosti:
Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic IIx, DTS:X, DTS-HD Master Audio
Bluetooth, Wi-Fi, LAN Ethernet
Napster, Spotify, Pandora a Internetové rádio
Podpora AirPlay pro Apple, DLNA pro Windows
Přehrává po síti DSD 2.8 MHz/5.6 MHz, FLAC/WAV/AIFF 192 kHz/24-bit, Apple Lossless 96 kHz/24-bit
HDMI 4K60p 4:4:4 s HDCP2.2, HDR Video a BT.2020, 3D a ARC
USB vstup pro iPod a iPhone
Kalibrační mikrofon YAP pro automatické optimální nastavení reproduktorů
Podpora druhé zóny (Zone 2)
ECO režim s o 20% nižší spotřebou