YAMAHA RX-S601

img
 
 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 15 990 Kč
Cena bez DPH 13 215 Kč
do 5 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: rx-s601
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

5.1, 5x95W/kanál, HDMI (6x vstup, 1x výstup), DHCP 2.2, podpora 4K, DLNA, LAN, Wifi, Bluetooth, USB, síťové funkce, internetové radia, Air-Play, zóna 2, YPAO, MusicCast
Slimový AV receiver Yamaha RX-S601 je elegantní receiver, který nabízí celou řadu pokročilých technologií. Kompaktní rozměry o výšce pouhých 111 mm a hloubce 327 mm se bude dobře vyjímat vedle vaší LED televize. Bez problému ho umístíte do police, kde by se klasický receiver nevešel. Samozřejmostí je podpora síťových funkcí, mezi které patří poslech internetových rádií vTuner k dispozici je možnost streamování hudby z různých úložišť. Certifikace DLNA 1.5 vám umožní jednoduché streamování hudby z notebooku nebo síťového úložiště NAS a to včetně možnosti pohodlného ovládání základních funkcí vašeho AV receiveru přes smartphone nebo tablet. Fanoušky Apple produktů potěší úplná podpora AirPlay což vám umožní z vašeho iPhonu, iPadu, iPodu nejen poslech oblíbené hudbu, ale pomocí aplikace kterou si stáhnete z iTunes jej i plnohodnotně ovládat bez použití originálního ovladače.

MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy
MusicCast představuje revoluci v oblasti síťového audia. Připojené produkty lze využívat dohromady nebo separátně. Všechny je lze ovládat prostřednictvím jediné aplikace, která je intuitivní, rychlá a snadno použitelná. Zvolte soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver či HiFi sestavu dle přání a zkombinujte je do jediného systému MusicCast, který lze postupně rozšiřovat. Systém MusicCast od společnosti Yamaha je určen k tomu, aby přinesl zvukový zážitek všude a všem.  Široká paleta zvukových zařízení s jemně vyladěnými individuálními charakteristikami je propojena v hladce fungující síti. To vše můžete jednoduše ovládat prostřednictvím mobilní aplikace MusicCast. Elegantní a chytré řešení vyplní celý váš domov oblíbenou hudbou.
Obraz a zvuk
Receiver RX-S601 podporuje nejnovější verzi rozhraní HDMI pro přenos signálů ve 4K rozlišení při 50/60p. Obrazová část AV receiveru podporuje pokročilé funkce HDMI certifikace HDCP 2.2, včetně průchodu 4K rozlišení pro nejvyšší obrazovou kvalitu, která poskytuje až čtyřikrát vyšší rozlišení než dnešní  1080p HD standard, který se běžně používá pro přehrávání 3D videa. Receiver nabízí dostatečný počet HDMI včetně podpory zpětného zvukového kanálu. Receiver je vybavený podporou přenosu video/audio signálu ve standby režimu. To v praxi znamená,  že HDMI porty receiveru jsou průchozí, tak abyste mohli poslouchat hudbu z připojených zařízení pouze přes reproduktory vašeho televizoru i když nebudete mít zapnutý váš AV receiver. Díky technologii Ypao proběhne automatická kalibrace nastavení vašeho AV receiveru pomocí přiloženého mikrofonu. Celý proces nastavení je naprosto automaticky. Stačí, když položíte mikrofon do poslechového místa a systém si nastaví vše potřebné sám, samozřejmě můžete nastavit AV receiver i klasickým manuálním způsobem.

Maximální hudební zážitek
Pro dosažení maximálního zvukového zážitku při sledování vašich oblíbených blu-ray / DVD disků receiver využívá bezeztrátové kodeky Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio, díky kterým si opravdu vychutnáte vaše oblíbené filmy nebo koncerty. Každý kanál tohoto zesilovače nabízí dostatečný výkon 95 watt a je možné jej využívat jak ve stereofonním režimu, tak i pro plnohodnotný 5.1 systém, který je schopný vytvořit skutečně věrné zvukové pole a proměnit tak váš pokoj v malý kinosál.Váš iPhone není jen telefon je to i dálkové ovládáníYamaha RX-S601 je vybavena USB vstupem, který je umístněný na předním panelu, takže si můžete připojit iPod  nebo iPhone přímo kabelem do receiveru. Docílíte tím výrazně kvalitnějšího poslechu díky použitým DAC převodníkům Burr-Brown. Díky aplikaci MusicCast máte dokonalý přehled o svém systému a jednoduše si nastavíte všechny funkce z pohodlí svého křesla. Ovládejte veškerou svou hudbu a svá zařízení přesně podle svých představ pouhým dotykem na překrásně vypadající obrazovce. Využívejte širokou nabídku užitečných funkcí, jako je například funkce Link, která vám umožní přehrávat stejnou skladbu v různých místnostech, nebo funkci Room Display Customise pro přizpůsobení vzhledu displeje různým místnostem. Vychutnejte si neomezené možnosti poslechu po celém domě.

Vynikající zvuk
V konstrukci jsou použity součástky nejvyšší kvality, čelní panel je vyroben z hliníku, na zadním panelu najdete velké šroubovací reproterminály. Díky inovovanému systému uzemnění, řešení obvodu Low Jitter PLL a samostatnému analogovému zesilovači bám Yamaha přináší špičkový výkon ve své třídě.

Technický popis:
Zesilovač:

Počet kanálů: 5.1
Výkon 95watt na každý kanál při zátěži 6Ω zkreslení 0,9% 
Frekvenční rozsah: 20Hz – 20kHz (0,08%)

Audio dekodéry:
Dolby Digital Plus
Dolby TrueHD
Dolby Digital EX
DTS-HD Master Audio
DTS-HD High-Resolution Audio
DTS 5.1
DTS ES
DTS 96/24

Kalibrace:
YPAO

Zpracování videa:
HDMI podpora 3D rozlišení, průchozí 4K
HDCP 2.2
HDMI vstupy průchozí ve standby režimu
Audio return kanál 
Deep Color
x.v.Color

Síťové funkce:
LAN streaming (MP3, WMA, FLAC, WAV, AAC, DSD)
Wifi
Bluetooth
Internetová rádia (vTuner) 
AirPlay
Certifikace Microsoft Windows 8 a DLNA 1.5
Aktualizace firmware přes síť

Tuner:
Předvolby pro 30 stanic
RDS podpora

Rozhraní:
6x HDMI 1.4 vstup 
1x HDMI výstup
3x kompozitní video výstup
2x digitální koaxiální audio vstup
1x digitální optický audio vstup
2x analogový audio vstup
1x kompozitní video výstup
1x výstup pro subwoofer
1x výstup na sluchátka 
1x AM anténní vstup
1x FM anténní vstup (75 Ohm)
2x USB port (1x na předním panelu)
1x RJ-45 (LAN)

Rozměry:
435 x 111 x 327 mm (Š x V x H)

Hmotnost:
7,8kg

Spotřeba:
Příkon 180 watt
Standby 0,1 watt

Dodávané příslušenství:
Pokojová FM anténa
Kalibrační mikrofon
Uživatelský manuál
Dálkový ovladač