YAMAHA RX-V481

img
 
 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 11 990 Kč
Cena bez DPH 9 910 Kč
do 2 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Yamaha
Kód: rx-v481
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Přirozené a věrné přehrávání, při kterém tají naše smysly jako předjarní sníh, nabízí 5.1 kanálový, robustní kompaktní přístroj, který je dílem konektivity, multifunkcí, kompatibility zdrojů - AV receiver Yamaha. Veškeré technologie přenosu hudby jsou uzpůsobeny pro sdílení shodně kompatibilních digitálních zařízení. Pohodlný přístup k hudbě bez kabelů z mobilního zařízení nebo tabletu je optimální a jednoduchý. Vestavěné technologie Bluetooth a Wi-fi dokáží dokonale propojit všechna dostupná zařízení v domácnosti.

ZÁBAVA, RELAXACE, POUČENÍ

MusicCast je technologií, která dokáže zdvojnásobit hudební i filmový požitek a přenést své obdivovatele za poznáním, do světa zábavy nebo do relaxačního ráje. S tímto systémem, který dokáže ovládat a využívat všechna zařízení domácí sítě, včetně rozvedení zvuku do každé místnosti, se multiroom audio stává atraktivním. Funguje optimálně, k očekávání a spokojenosti i větší skupiny uživatelů.

S receiverem je to hračka

Přijímač, který je vlastně slučovačem, přepínačem a zesilovačem v jednom, může být bez debaty nejenom pastvou pro uši, ale také zajímavým objektem po stránce vizuální. O užitém moderním designu, který vývojoví pracovníci a inženýři akustiky neodbyli, a stejně tak i o dokonalé konstrukční modifikaci není třeba pochybovat. Veškerá výbava přijímače je tvořena řadou užitečných funkcí, zajištěno je například oproštění od šumu a vibrací. Podpora přehrávání DSD 2.8MHz/5.6MHz, FLAC/WAV/AIFF 192kHz/24bit, Apple Lossless 96kHz / 24-bit je očekávaná a vyhledávaná. Nepřerušovaný poslech je dílem podpory přehrávání bez mezer.

Vybírejme i očima

AV receiver, vyroben v Black dezénu, dává kabinetu o rozměrech 435 x 161 x 327 mm (plus vysunutá anténa) jedinečný potenciál pevného a masivního komplexu s hmotností něco přes 8 kg. Konstrukčním řešením je umístění na typizovaných zakulacených nožkách, což se jeví jako řešení elegantní, praktické a účelné. Umístění v libovolném interiéru je díky nadčasovému image přístroje, přímým liniím a klasickému pojetí akceptovatelné. Tento typ nijak nenarušuje prostor, neboť je poplatný výrobkům současné doby a ve svém provedení se hodí do různorodého prostředí.

FILM ČI HUDBA, VYBERTE SI

S efektním prostorovým zvukem se dají dělat zázraky. Máte zrovna náladu na návštěvu míst, kde se hraje, zpívá, tančí? Může to být klidně i u vás doma. Pořiďte si tento modifikovaný, spolehlivý a funkcemi nabitý produkt známé značky a můžete hned zkoušet, co všechno umí. Tento inovovaný pomocník dokáže s řadou technologických vychytávek rozehrát a rozezvučet prostor. Dopřejte si s doporučením zkušenějších a profesionálů jedinečný akustický komfort, zvukovou přehlídku, a možná i jedinečný zážitek, aniž byste zruinovali domácí úspory. Veškeré investice do precizního provedení, skvělé výbavy a kvality se jednoznačně vyplatí. Yamaha nemusí být jenom značkou závodního motocyklu nebo hudebního nástroje, může být synonymem spokojenosti a prožitku u vás doma, ve společnosti vašich oblíbených hudebních či filmových oblíbenců.

Technické parametry:
Výstupní výkon na kanál: 115 W (6 ohms, 0.9% THD)
FM/AM Tuner
Výstup na druhou (B) zónu

Síťové funkce:
DLNA pro Windows
AirPlay pro Apple
Spotify
Internetová rádia
MusicCast
Pandora
Juke!

Konektivita:
4x HDMI vstup (HDCP2.2, HDR and BT.2020 kompatibilní, podpora CEC)
1x HDMI výstup
1x USB vstup (pro přenosné přehrávače nebo USB flash disky FAT16/32)
1x LAN Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth (SBC/AAC)
1x Mini Jack
1x Digitální optický vstup
2x Digitální coaxiální vstup
1x Pre-out pro subwoofer
1x sluchátkový výstup

Rozměry (Š x V x H): 435 x 161 x 327 mm (s anténou 435 x 225.5 x 327 mm)
Hmotnost: 8,1 kg