YAMAHA SRT-700

img
 
 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 7 990 Kč
Cena bez DPH 6 604 Kč
do 2 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Sound Bary + Zvukové projektory
Kód: srt700
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

e to poměrně jednoduchá záležitost – přitom jde třeba jenom prezentovat hudbu jinak, bezdrátově streamovat hudební žánry s pomocí Bluetooth, ovládat vše intuitivně, jednoduše a pohodlně se smartphonem v ruce, poslouchat televizní pořady s reálnou přesností, silným akustickým podbarvením, s přirozenou přítomností anebo nerozdýchat akustický prostorový proud s domácím kinem v akci. Prostorné domácí kino s Controller aplikací pro snadnou obsluhu a se vším všudy v pohodlí domova, s kávičkou a v relaxačním křesle – jak lépe si lze vychutnat libovolnou produkci, kterou máte rádi? To všechno a ještě mnohem více umí i umožňuje novodobé zařízení, které lze jednoduše umístit přímo pod televizní obrazovku.

ZAJÍMAVÝ A DOSTUPNÝ PRO KAŽDÉHO

K dispozici je dálkové ovládání, jenž s použitím získané aplikace pro Android a iOS, je velmi jednoduché k ovládání z tabletu nebo mobilu. Výhodou je kupříkladu vypnutí a zapnutí, ztlumení či nastavení hlasitosti s pomocí televizního ovladače. SRT-700 má ve výbavě dva oválné měniče o rozměrech 40 x 100 mm, s výkonem 2x 30 W, dvě 75 mm sub-basové jednotky s výkonem 60 W, obohacených o bassreflex. Celá ozvučnice je kombinací MDF materiálu, který prospívá dobré kvalitě zvuku. Nápomocna je i originální funkce výrobní společnosti Advanced Bass Extension Processing, protože umí navzdory nevelké basové jednotce vytvořit velkou basovou základnu. Nízké i vysoké tóny jakékoli produkce jsou pak v neskutečně precizní vyváženosti, dokáží tak umocnit výkon a potažmo i celkový dojem svojí dokonalostí a přirozeností.

Sofistikovaný design je jeho nejsilnější stránkou

Soundbar svým jedinečným hladkým a elegantním vzhledem, který kombinuje měkké a zaoblené linie, očaruje nejednoho audiofila, přímočarým a velice nestandardním nadčasovým konceptem dokáže vyzývat své obdivovatele na souboj. Nejdříve je však třeba 546 mm širokému, 300 mm hlubokému a jen 65 mm vysokému modelu najít to správné místo, jenom tak bude schopen svému pánu dobře a věrně sloužit. Žádné zbytečné připojování dalších reproduktorů, stačí si jenom vybrat ze dvou variant. Černá nebo stříbrná elegance?

I my se občas učíme od chytré techniky

Kromě všech klasických a známých funkcí určité druhy přístrojové techniky disponují funkcemi, které jim umožňují učit se. Funkci učení lze používat i u tohoto zvukového systému, jelikož dokáže aktivovat provoz s pomocí dálkového televizního ovladače zcela jednoduše. Když si TV ovladač zapamatuje určité schéma, postup, lze ho posléze využít k ovládání SRT-700. Zapínání, vypínání, ovládání hlasitosti a dokonce i tlumení pak dokáže zvládnout hravě a bez problémů. Proč se tedy honit za něčím nedostižným, když Yamaha má v záloze taková želízka v ohni a dává všem potencionálním zájemcům o zlepšení akustických možností na výběr, kvalita má zřejmé prioritní postavení nad kvantitou. Značka zvučně znějící nemusí být známá jenom v motocyklovém nebo hudebním průmyslu, Yamaha je multifunkčním protagonistou, který dokáže obohatit i náš svět zvuku.

Technické parametry:
Počet kanálů: 5.1
Výstupní výkon (RMS): 120 W
Přední reprodukt. výkon (RMS): 60 W
Subwoofer (RMS): 60 W

Vstupy:
1x Digitální optický
1x Digitální koaxiální
1x Bluetooth (Ver. 2.1 + EDR (Profile) A2DP, SPP (Audio Codec) SBC, MPEG4 AAC)
1x Stereo 3,5mm Jack

Rozměry (V x Š x H) : 65 x 546 x 300 mm
Hmotnost: 6,1 kg