Tefal KO260130

 

Double layer, příkon 2400W, objem 1,7 l

Cena s DPH 999 Kč
Cena bez DPH 826 Kč
Skladem 1 ks

množství 
 
 
Kategorie: Tefal
Kód: KO260130
Záruka: 2 roky
Výrobce: Tefal
 
 

Dvouvrstvý izolační materiál udržuje teplo uvnitř konvice. Vnější strana konvice je pokryta plastovou vrstvou, která chrání vaše ruce, zatímco voda uvnitř konvice zůstává horká díky plně nerezové vnitřní nádobě. Tepelná izolace navíc udrží vodu teplou po 30 min. Objem varné kavice je 1,7 litrů. Konvici nechybí vyjímatelný filtr, který je možné mýt.

360 ° kruhová základna

Manipulace s varnou konvicí Tefal bude opravdu jednoduchá. Je vybavena kruhovou základnou, což znamená, že odpadají nepříjemné situace, kdy docházelo ke zbytečnému vyždímanou ruce a podobným nepříjemnostem, abychom mohli uložit správně konvici. Tuto konvici můžeme uložit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy to bude správně!

Skryté topné těleso

Varná konvice je vybavena skrytou topnou spirálou. To znamená, že těleso které je základem konvice a vyhřívá, přivádí do varu vodu není ponořeno přímo v kapalině, ale je umístěno pod dnem. Tím je zajištěna delší trvanlivost tělesa, protože je chráněno pro vodním kamenem. Kromě toho má ještě i druhý význam. A sice, že je možné konvici provozovat s minimálním množstvím vody.

Bezpečnostní funkce

Prííkon konvice je 2400 W. K bezpečnostním prvkům patří zejména automatické vypnutí a ochrana před chodem bez vody. Při zapnití svítí barevný indikátor.

Technické parametry :

  • příkon: 2400 W
  • objem: 1,7 l
  • materiál nádoby: nerez/ocel
  • barva: Bílá
  • filtr: filtr proti vápenatým usazeninám