YAMAHA YAS-105

 

Popisek se připravuje.

Cena s DPH 0 Kč
Cena bez DPH 0 Kč
do 2 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Sound Bary + Zvukové projektory
Kód: yas-105
Záruka:
Výrobce: Yamaha
 
 

Kompletní 7.1 kanálový prostorový zvuk vysoké kvality. Zpracování obrazu, obohaceného o přítomnost a autentičnost. Extrémně reálné akustické pole s maximální působností. Hluboce intenzívní a bohatá basová složka díky dvěma integrovaným subwooferům. Ovládání s aplikací Home Theater Controller z chytrého telefonu. Bluetooth technologie pro streamování hudby bez drátů. Abnormálně stylový, moderní a nadčasový singl přístroj. Stále ještě ho nepoznáváte? Pro všechny výše uvedené alternativy existuje jedno jediné synonymum – Yamaha Air Surround Xtreme, reproduktorový soundbar.

BOHATÝ VÝBAVOU

Tento integrovaný systém disponuje skvělou výbavou v podobě předních duálních reproduktorů o výkonu 2 x 30 W, a duálních integrovaných 60 W subwooferů. Intenzívní 3D zvuk umí posluchače a diváky obklopit, nadchnout, vtáhnout do dějového rámce, zejména díky použitým vyspělým a modifikovaným technologiím. Basový potenciál umí dostatečně umocnit akustické i vizuální dojmy díky režimu Advanced Bass Processing Extension, každopádně umí překvapit. Akustické pásmo mezi středním a vysokým tónovým rozsahem má na starosti mimo jiné unikátně fungující systém Air Surround Xtreme. K dispozici je poté hutný a plnohodnotný zvuk z jakéhokoliv zdroje.

Flexibilní a stylový

Ať se skví na stěně nebo leží pod televizorem, ať je temný ve své černi nebo stříbrně září, každopádně vyjadřuje vizuálně estetický průlom a líbí se. Nikterak neruší, je štíhlý, elegantní a ve všech směrech úžasný. Multi-pokojový potenciál je splněn a převratný požitek z hudby průběžně přichází ke všem, kteří učinili dobrou volbu. Každopádně přináší do našeho světa interakci a revoluce hi-fi zvuku v celém domě je na spadnutí. S technologií Bluetooth umí bezchybně streamovat oblíbenou hudbu a propojením s chytrým zařízením již nebude problém v ovládání na dálku poměrně jednoduchým způsobem - přes mobilní aplikaci z telefonu s iOS nebo Android. Intuitivnost této aplikace umožňuje nastavení žádaných funkcí a požadované kvality zvuku. Dlužno dodat, že konektivita je dána a tvořena optickým, koaxiálním, mini stereo vstupem, bezdrátové technologie nevyjímaje. K dispozici je aktuálně navíc výstup pro subwooferový terminál.

Velké technické maličkosti

Jak lépe specifikovat a konkretizovat tento produkt? Zajímavým faktem je např. RMS výkon reproduktorů v úrovni 120 W, spotřeba energie v pohotovostním režimu je 0,4 W. Platí podpora formátu AAC a neméně zajímavými údaji jsou také informace rozměrové. Celých 890 mm široký,131 mm hluboký a pouhých 53 mm vysoký modul se pyšní 4 kg hmotností - vzhledem nevelký, avšak s obrovským srdcem a vše zaplňujícím zvukem neunikne pozornosti zvídavých audiofilů a milovníků kvalitní, efektní akustické produkce. Jako bonus je ještě třeba přidat funkci Clear Voice, jenž slouží k vyšší úrovni dialogů a mluveného textu při zachování původních kvalit. Proto je filmová a televizní tvorba, včetně sportu, komentářů a veškerého zpravodajství velmi dobře slyšitelná, zřetelná a čistá.

Technické parametry:
Výstupní výkon: (Front L / R) 30 W + 30 W (6 Ω, 1 kHz, 10% THD) 
(Subwoofer): 60 W (3 Ω, 100 Hz, 10% THD)
Příkon: 22 W
Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,4 W

Rozměry (S x V x H):
Umístění před TV: 890 × 53 × 131 mm
Upevnění na stěnu: 890 × 131 × 59 mm
Hmotnost: 4 kg

Konektivita:
1x Digitální optický vstup
1x Digitální koaxiální vstup
1x Analogový 3,5 mm stereo jack
1x Analogový RCA výstup na subwoofer
1x Bluetooth Ver. 2.1 + EDR (A2DP, SPP)